استخدام نقاش ساختمان

استخدام نقاش ساختمان حرفه ای یا تازه کار! کدام یک بهتر است؟

در طی این مقاله به شما توضیح خواهیم داد که استخدام کدام دسته از نقاشان مفیدتر است و نگاهی نیز به چیستی آن خواهیم انداخت؟

رنگ تراشیده شده و بلند شده (دلمه شده)، اثرات لکه­ها کثیف (اثر انگشت)، ظاهر و نمای تاریخ­دار(دِمُده شدن نما) (به این معنی است که ) وقت آن رسیده که خانه خودتان را رنگ کنید. صاحب خانه ها در مواجه با چالشی هستند که ممکن است هیجان انگیز باشد (و آن) رنگ­آمیزی داخل یا خارج خانه و یا هر دو آن (داخل و خارج خانه باهم) است. با این حال، به منظور کمک به انجام کار، مزایایی نیز بابت استخدام یک نقاش حرفه­ای وجود دارد. مواردی وجود دارد که در مورد هر دو گزینه باید مدنظر قرارگیرد.

نقاشی ساختمان

انجام کار توسط خودتان (نقاش تازه کار)

رنگ آمیزی خانه خودتان یک تعهد بزرگ است، حتی اگر (رنگ آمیزی مربوط به) تنها یک اتاق باشد. این را به در نظر بگیرید که ممکن است، مشکلات و موانعی حتی در ساده­ترین کار­ها بوجود آید. برای مثال، ممکن است شما قبل از شروع نقاشی، نیاز به تعمیر دیوار و یا روتوش و دستکاری کار داشته باشید. در واقع اصلاح دیوار واقعا می تواند طولانی­تر از خود نقاشی باشد. اگر در حال کار در خارج هستید، شما به نیروی کافی جهت شست و شوی خانه نیاز خواهید داشت. شما همچنین ممکن است نیاز به حذف کاغذ دیواری داشته باشید که (این کار) می تواند باعث آسیب­­های هزینه­بری ناشی از تراشیدن رنگ قدیمی گردد، (که البته تخریبات) بستگی به تعمیر نهایی ترک­ها در سقف­ها و دیوارها دارد.

وقتی  از  استخدام یک نقاش حرفه ای صرفه­نظر می­کنید، ممکن است بخشی از پول هزینه­های کاری را صرفه­جویی کنید. به خاطر داشته باشید که باید تمام مواد را خودتان خریداری کنید. علاوه بر این، شما باید وقت کافی برای اطمینان از این موضوع که کار خود را بدرستی برای اولین بار انجام می­دهید صرف کنید تا از هزینه­های اضافی و وقت گذاشتن خیلی بیشتر برای وظیفه­تان جلوگیری کنید.

نقاشی ساختمان حرفه ای

استخدام یک شخص حرفه­ای

اگر تصمیم به استخدام یک پیمانکار دارید، مجبورید برخی کارهای ابتدایی را زودتر انجام دهید. منابعی (اطلاعاتی) درخصوص هر یک از نقاشان حرفه­ای بدست آورید و از داشتن گواهینامه معتبر و ضمانت آن­ها  اطمینان حاصل کنید. در نهایت، ارزیابی از هر دیدگاه (مربوط به نقاشان حرفه­ای) دریافت کنید. با این حال، هنگامی که شما زمان کافی برای پیدا کردن شخص مناسب صرف کردید، کار شما تاحد مناسبی انجام شده است.

 اطمینان حاصل کنید که پیمانکار شما موارد زیر را بطور کامل انجام خواهد داد: انجام تمام کار­های آماده سازی، رسیدگی به تمامی تمیز کاری­ها و دفع زباله­ها، دادن  یک ضمانت نامه مکتوب به شما در مورد این که اگر شما از کار راضی نیستند، آن­ها آن را اصلاح خواهند کرد، و (در نهایت) تمام هزینه ها را یادداشت کنید.

نقاش ساختمان حرفه ای

یک نقاش حرفه­ای کسی است که برای مدتی طولانی در این حرفه اشتغال داشته و احتمالا همه انواع کارها را دیده است و تعدادی زیادی از آنها را اداره و مرتفع کرده است. آنها می­دانند چگونه به طور موثر و کارآمدی تصویر زمینه را حذف و ترک های دیوار را بطور تمیزی ترمیم کنند. نه تنها این، بلکه پیمانکاران حرفه­ای می­توانند کار را سریع تر از یک صاحب خانه نا آزموده انجام دهند. ترفندهایی وجود دارد که افراد حرفه­ای از آنها استفاده می­کنند تا نقاط دشواری همچون تریم، مارپیچ­­ها و گوشه ها را رنگ کنند. هر کدام از گزینه هایی که شما (در مورد آن) تصمیم می گیرید، مطمئن شوید که شما به طور کامل بدنبال کارهایی که نیاز بود تا انجام شوند بوده­اید تا مطمئن شوید که در پایان کار  از آن راضی و خشنود هستید.

منبع:  glamourpainting
تهیه و تنظیم سایت نقاشی ساختمان

تماس با نقاشی ساختمان

دیدگاهتان را بنویسید